ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ 2-0

53

Ανετη επικράτηση και επιστροφή στις επιτυχίες για την ομάδα μας που νίκησε την Ένωση Ρέντη με σκορ 2-0.

Η ομάδα μας «καθάρισε» το παιχνίδι από το πρώτο ημίχρονο έχοντας πολύ καλή απόδοση σε αυτό το διάστημα με δυο γκολ των Μπολη και Σουφλα,δοκάρι με τον Μπαμιχα και πολλές κλασσικές ευκαιρίες.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας φάνηκε να κάνει συντήρηση δυνάμεων και παρόλο την πλήρη κατοχή της μπάλας δεν δημιουργήθηκαν πολλές φάσεις πλην του δοκαριού του Μπολη και το εξ επαφής πλασέ του Σουφλα που δεν βρήκε στόχο.

Για άλλη μια Κυριακή δεν μας δόθηκε καθαρό πέναλτι, αυτή την φορά σε μαρκάρισμα 3 !!! αντιπάλων στον Μπαμιχα.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κόσμο της πόλης μας που παρόλο το προηγούμενο άτυχο αποτέλεσμα έδωσε το παρών και βοήθησε την ομάδα μας….